3 sposoby na poprawę życia łóżkowego

Rutyna w sprawach łóżkowych potrafi zniszczyć nawet najlepszy związek, dlatego warto wiedzieć co zrobić, aby poprawić swoje życie łóżkowe.

  1. Nie bój się eksperymentów!

Wbrew pozorom wcale nie trzeba od razu kierować się nieprawdopodobnymi fabułami filmów dla dorosłych, aby wprowadzić coś nowego do łóżkowych zabaw. Czasami wystarczy otworzyć się na nowe pozycje, skorzystać z jednego z licznych gadżetów erotycznych lub po prostu zrobić to w innym miejscu niż sypialnia.

  1. Wypróbuj popularne gadżety

Praktycznie każdy sex shop oferuje ogromny wybór wszelkiego rodzaju gadżetów erotycznych, dzięki którym na pewno uda się podwyższyć temperaturę w sypialni. W zależności od odwagi i preferencji pary, można wypróbować wibratory w różnych rozmiarach, różnego rodzaju nakładki stymulujące dla kobiet i mężczyzn, stroje erotyczne oraz inne tego typu rozwiązania. Trzeba tylko pamiętać, że nie każda zabawa może spodobać się partnerowi lub partnerce i w takiej sytuacji lepiej odpuścić i pomyśleć o innych gadżetach niż nieustannie namawiać, aby nie zniechęcić swojej drugiej połówki do dalszych eksperymentów.

  1. Korzystaj z literatury

Nie bez powodu księgarnie oferują ogromne ilości poradników erotycznych pisanych z myślą o mniej oraz bardziej zaawansowanych parach. Takie publikacje mają w swojej ofercie również sex shopy, dlatego też z ich zakupem nikt nie powinien mieć problemów. Można znaleźć zarówno poradniki ilustrowane grafikami jak i prawdziwymi zdjęciami, co może podnieść poziom pożądania.

Leave a Reply