Dojeżdżasz do szkoły lub pracy? Sprawdź dlaczego wiele osób wybiera hulajnogi

hulajnoga elektryczna

Korzystając z uroków wiosny i lata, wiele osób pragnie spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Dodatkowo ruch można często połączyć z przejazdami. Zamiast tłoczyć się w komunikacji miejskiej, wiele osób decyduje się na zdrowsze formy transportu. Jednak nie w każdych warunkach sprawdzi się rower. Jaka jest alternatywa?

Hulajnogi − pojazd, który można zabrać wszędzie

Ograniczona przestrzeń parkingowa sprawiła, że wielu ludzi szuka środków komunikacji, które będą nie tylko zdrowe, ale również łatwe do zaparkowania. Hulajnoga jest właśnie takim jednośladem, który zajmuje mało miejsca. Istnieją nawet modele, które dają się składać. Z kolei inne konstruowane są ze specjalnych materiałów, dzięki którym są wytrzymałe i lekkie. Istnieją hulajnogi sportowe, albo wręcz przeciwnie, przydatne w drodze do pracy. Co jednak zrobić, jeśli odległości są duże?

Hulajnoga elektryczna − idealna na długie dystanse

hulajnoga elektryczna

Jeśli chcesz pokonywać na hulajnodze wiele kilometrów i boisz się, że zabraknie Ci sił, hulajnoga elektryczna, jaką oferuje Manta jest dla Ciebie idealna. Prędkość takiej hulajnogi zazwyczaj nie przekracza 25 km/h. Oznacza to, że w ciągu pół godziny można pokonać odległość często większą niż odległość dwóch stacji kolejowych. Pracując w sąsiedniej dzielnicy można spokojnie dojechać do niej na hulajnodze, zamiast czekać na autobus lub stać w korkach. Wybierając hulajnogę elektryczną należy zastanowić się nad odległością, którą może pokonać na jednym ładowaniu. Istnieją modele, które bez ładowania mogą jechać ok 20 km, ale niektóre z nich mogą pokonać nawet 40 km.

Spędzanie czasu na powietrzu jest dobre dla zdrowia. Jazda własnym jednośladem do pracy, szybko zwraca się w postaci oszczędności. Nie trzeba przecież wydawać na bilety lub paliwo. Dodatkowo może to być źródło rozrywki. Tak dla młodzieży, jak i dla dorosłych.