Figurki Funko POP! – nie tylko dla kolekcjonerów

WEDNESDAY ADDAMS Funko POP

Figurki Funko POP! to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy. Szczególnie wśród fanów filmów i seriali.To bardzo popularna kolekcja dla fanów kultury pop i jest dostępna w wielu różnych wersjach, w tym ekskluzywnych edycjach limitowanych i specjalnych serii tematycznych. Funko Pop stały się prawdziwym fenomenem wśród kolekcjonerów. Figurka Funko POP! Wednesday Addams przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom kultowego uniwersum Rodziny Addamsów. Szczególnie popularna w ostatnich miesiącach postać Wednesday Addams wpisuje się w najnowsze trendy. Osoby, które wcześniej nie znały tej postaci, za sprawą tej figurki na pewno zainteresują się zgłębieniem tematu.

Dbałość o detale

Figurka Funko POP! Wednesday Addams dostarczana jest w specjalnym pudełku. Ma ono wartość kolekcjonerską i warto zachować je po wyjęciu zawartości ze środka. Figurkę można zobaczyć od razu, jeszcze przed otwarciem opakowania, bo posiada ono specjalne okienko, które to umożliwia. To sprawia, że od pierwszej chwili wiadomo, że jest to unikatowy produkt. Wysokość figurki to jedynie 9 cm, dlatego każdy jej detal jest dopracowany w najwyższym stopniu. Z bliska widać, że została ona wyprodukowana z ogromną starannością o szczegół. Została wykonana z bardzo dobrej jakości winylu, który sprawia wrażenie bardzo solidnego.

Figurka Funko POP! Wednesday Addams jak ta oferowana przez pixel-shop.pl potrafi dodać każdemu wnętrzu filmowego charakteru. Pomimo małych rozmiarów zwraca na siebie uwagę. Wednesday Addams przedstawiona jest w sposób, który bardzo dobrze oddaje charakter postaci. Mistrzowsko odzwierciedla nie tylko jej wygląd, ale również klimat całego uniwersum Wednesday Addams.