Jak nosić komplety biżuterii?

Jeszcze do niedawna biżuteria musiała być dobrana w komplety, by kobieta ją nosząca była uznana za elegancką. Dziś podejście jest dużo bardziej swobodne. Istnieje przyzwolenie na bardziej luźne kompletowanie biżuterii. Jakich zasad należy się trzymać, by wyglądać elegancko?

Umiar jest w dobrym guście


Biżuteria jest ozdobą oraz dopełnieniem stylizacji. Warto jednak pamiętać, że elegancja jest równoznaczna z umiarem. Stylizacja, która będzie przeładowana nie będzie wyglądała atrakcyjnie.

Biżuteria srebrna komplety powinna być dobierana bardzo starannie i ostrożnie. Wybierając komplety należy zwrócić uwagę, by biżuteria była delikatna. Na większy, bardziej okazały komplet można sobie pozwolić wyłącznie na wieczorne wyjścia.

Jak kompletować biżuterię?


Trójelementowe komplety biżuterii są najbezpieczniejsze. W zależności od stylizacji można zdecydować się na połączenie kolczyków z bransoletką bądź naszyjnika z bransoletką.

Biżuteria srebrna komplety tak połączone nie są zbliżone do siebie, więc nie będą wyglądały zbyt okazale. Cały komplet warto założyć na wieczorne wyjście. Trzeba jednak pamiętać, by stylizacja była stonowana i spokojna, w przeciwnym razie można sprawić, że całość będzie wyglądała ciężko przytłaczająco.

Chętnych zachęcamy do nabycia na Ankabizuteria.pl