Korkociąg do wina – praktyczny prezent dla każdego!

otwieracz do wina

O ile nie każdy jest smakoszem wina, o tyle każdy stał zapewne przed koniecznością rozlewania tego rodzaju alkoholu na przykład swoim gościom. W takiej sytuacji warto mieć w swoim domu korkociąg do wina. Dlatego gadżet ten stanowi praktyczny i zawsze mile widziany prezent. Wykonany ze stali nierdzewnej i zamknięty w drewnianym pudełku staje się bardziej wytwornym podarunkiem.

Otwieracz do wina – z nutą nowoczesności

Otwieracz do wina ze sklepu Nettrading może służyć do ręcznego odkorkowywania butelki, co może zająć nieco więcej czasu, zasilany zaś bateriami umożliwia nam to zaledwie w kilka sekund. Elektronicznym korkociągiem do wina zadowolimy osoby, które cenią sobie wygodę. Sprzęt ten idealnie pasuje do kuchni w stylu nowoczesnym oraz industrialnym.

Elegancki komplet

Korkociąg w otoczeniu obcinaczki do folii, obrączki zabezpieczającej przed kapaniem i zatyczki w formie nalewaka? Aby zwykły, kuchenny gadżet zamienić w szykowny prezent, postawmy na zestaw ulokowany w bambusowej skrzynce! Co więcej, zyska on bardziej osobisty charakter, gdy postaramy się również o personalizowany napis na wieku pudełka. Może być nim imię solenizanta, cytat lub życzenia.

Sprytna dłoń dzięki sprytnemu urządzeniu

Otwieracze do wina dzielą się na wiele rodzajów. W ostatnim czasie, gdy wszyscy żyjemy w pośpiechu, w kuchni liczy się przede wszystkim czas. Poszukując praktycznego prezentu dla jubilata, warto wybrać więc nowoczesny korkociąg. Mowa o egzemplarzu z funkcją dźwigni, który jest wprost doskonały do łatwego otwierania wszystkich typów korkowych zamknięć.