Tissot – stylowa marka zegarków na prezent

zegarek - dobry pomysł na prezent

Wielu ekspertów od wizerunku przyznaje, że ważnym elementem budującym wygląd i uzupełniającym każdą stylową kreację zarówno damską jak i męską jest zegarek. Czasomierz musi być odpowiednio dopasowany i oryginalny. Tania podróbka noszona nawet w kompozycji z modnymi ubraniami prezentuje się groteskowo. Warto więc zadbać o wygląd i zakupić oryginalny i markowy zegarek, który zapewni nam uznanie.

Tissot zegarki męskie 

Ciekawym wyborem w kwestii męskich czasomierzy jest zegarek Tissot. Ta stylowa szwajcarska marka posiada czasomierze o korzystnym stosunku jakości do ceny a obecna jest na europejskim rynku od 1853 roku. Długoletnie doświadczenie, renoma, znakomite mechanizmy, a przede wszystkim klasyczny wygląd wyróżniają Tissoty spośród innych marek.

Zegarki przedstawionej marki znakomicie prezentują się zarówno w codziennym stylu (casual), ubiorze eleganckim oraz kreacjach sportowych. Oczywiście nie każdy zegarek nadaje się do każdej z wymienionych grup dlatego poniżej przedstawiamy propozycje zegarków które można założyć na daną okazję.

Przykłady czasomierzy

Do codziennych wyjść lub sportowych zmagań idealnym wyborem będzie Tissot PRC 200 POWERMATIC 80. Ten wodoszczelny i odporny na wstrząsy czasomierz ze srebrną stonowaną tarczą posiada mocny automatyczny mechanizm. Oprócz zegara posiada wbudowany datownik. Zegarek prezentuje się znakomicie z prawie każdym zestawem casual. Dobrze komponuje się też ze sportowymi elementami garderoby.

Do ubioru eleganckiego polecanym modelem jest Tissot COUTURIER POWERMATIC 80. Czarny kolor tarczy i stylowy datownik umieszczony u góry cyferblatu zapewniają znakomitą kompozycję z oficjalnymi elementami garderoby takimi jak garnitury czy smokingi.

Leave a Reply