Bransoletka – stal chirurgiczna. Dlaczego warto ją nosić?

bransoletka stal chirurgiczna

Akcesoria ze stali chirurgicznej takie jak biżuteria coraz śmielej wchodzą do szkatułek pań. Coraz bardziej zaczyna się ją doceniać dzięki jej właściwościom i ciekawemu wyglądowi. Z powodzeniem można w niej tworzyć grawery  i inne ciekawe ozdoby. Dlaczego zyskuje na popularności? Czy jest lepsza od innych metali szlachetnych?  

Czym jest stal chirurgiczna szlachetna?

Stal szlachetna jest wykorzystywana do tworzenia narzędzi medycznych. Jej podział ma kilka kategorii 200-300-400-500. Na nowo odkrywa się jej waloru i zaczyna być stosowana jako budulec do tworzenia ciekawych dzieł w tematyce biżuterii. kolczyki, łańcuszek a może bransoletka? Stal chirurgiczna poradzi sobie z wytworzeniem każdej ozdoby.  Jest niezwykle delikatna dla alergików oraz dla osób, które borykają się z różnymi chorobami skóry typu trądzik różowaty czy łuszczyca.

Biżuteria stal chirurgicznna

Zalety biżuterii ze stali chirurgicznej

Bransoletka ze stali chirurgicznej jest hipoalergiczna, niezwykle bezpieczna i trwała – odporna na zarysowania i upadki. Nie rozpadnie się, nie potłucze i jest zdecydowanie tańsza niż srebro. Stal chirurgiczna jest na tyle bezpieczna, że z powodzeniem jest używana jako pierwszy element biżuterii przy przekuciu uszu, pępka, czy nosa. Warto zakupić do swojej kolekcji bransoletkę, która będzie cieszyła oko przez długi czas. Jest też idealna na prezent. Bransoletka damska ze stali chirurgicznej z grawerem pod choinkę może być strzałem w dziesiątkę – znajdziesz ją na vezzi.pl.