Jakie gadżety ze Star Wars warto podarować prawdziwemu fanowi?

star wars gadżety

Star Wars, czyli Gwiezdne Wojny to saga, która jest już z nami przez dziesiątki lat. Można więc powiedzieć, że wychowała ona kilka pokoleń i zdarzają się przypadki, w których to od dziadka aż po wnuczka wszyscy są prawdziwymi fanatykami tejże serii. Od lat toczą się dyskusje, który to z bohaterów jest najlepszy, ale to właśnie jest piękne w tych filmach – każdy znajduje coś dla siebie. Każdy fan Gwiezdnych Wojen musi mieć gadżety, dzięki którym będzie podkreślać swoje uwielbienie. Postanowiliśmy więc powiedzieć parę słów o gadżetach, które należy podarować każdemu sympatykowi Star Wars.

Miecz świetlny

Gadżety Star Wars są tak wszechobecne, że trudno wybrać najlepsze, ale postaramy się zacząć od jednego z najbardziej popularnych, czyli miecza świetlnego. Kojarzy się on jednoznacznie z serią i nawet osoby, które nie oglądały ani razu takiego filmu, wiedzą, że jest to gadżet właśnie z tej serii. Miecz świetlny to doskonały gadżet, który pozwoli wcielić się w jedną z postaci ze Star Wars, a gwarantujemy, że będzie to ogromna frajda.

Maska Dartha Vadera

Darth Vader jest bez dwóch zdań jedną z najbardziej charakterystycznych postaci całej serii. Nie dość, że ma on specyficzny głos, to w dodatku jego strój jest rozpoznawalny na każdym kontynencie, a nawet zapewne w najodleglejszych zakątkach świata. Jeżeli chodzi o Gwiezdne Wojny gadżety (więcej tutaj), to jest to świetny pomysł na prezent i jak najbardziej polecamy kupić go każdemu fanowi. Taką maskę można założyć podczas imprez towarzyskich z najbliższymi i będzie to gwarancja uśmiechu i radości.