Kosmetyczny prezent dla mężczyzny nie musi być nudny – 4 pomysły na ciekawy prezent

Nie jest łatwo kupić prezent mężczyźnie. O ile kobietę zawsze można obdarować jakąś błyskotką lub podarować jej kwiaty, prezent dla mężczyzn z reguły pozostaje wyzwaniem. Zestawy kosmetyków są często postrzegane jako ostatnia deska ratunku — jeśli już nic innego nie przyjdzie do głowy. Wynika to z tego, że zestawy prezentowe są najczęściej przeraźliwie nudne. Pianka do golenia, jakiś balsam i woda toaletowa to najczęstszy skład takiego zestawu. Niby praktyczny, ale wysyłający jasny sygnał — kupujący prezent nie miał na niego zupełnie pomysłu. A przecież nie musi tak być.

Jak urozmaicić kosmetyczny zestaw prezentowy — cztery ciekawe pomysły

  1. Jednym z problemów z zestawami prezentowymi jest to, że najczęściej są dosyć brzydkie — kartonowe zadrukowane pudełko z okienkiem, a w środku plastikowa wytłaczanka, w której umieszczone są kosmetyki. A można przecież inaczej — opakowanie może też stanowić element prezentu. Niech będzie to drewniane pudełko, a może skrzynka narzędziowa, która na pewno przyda się każdemu mężczyźnie.
  2. Większość mężczyzn ucieszy się z alkoholu. Może więc połączyć kosmetyki i alkohol? Na rynku dostępne jest coraz więcej kosmetyków inspirowanych popularnymi trunkami. Można wiec stworzyć ciekawy zestaw ulubiony trunek, a do tego krem i balsam o jego zapachu.
  3. W dobie mody na wypielęgnowane brody ciekawym prezentem może być zestaw Barbera. Na przykład kosmetyki Zew oferują barberskie zestawy, w skład których wchodzą akcesoria do pielęgnacji brody i kosmetyki temu dedykowane
  4. Wspólny kosmetyk dla mężczyzny i jego partnerki to również interesująca opcja. Niech będzie to na przykład pobudzająca zmysły świeca do masażu lub zestaw olejków do stosowania wspólnie przez parę.

 

Leave a Reply