Złote kolczyki dla dziewczynki. Uroczy upominek i pamiątka na lata

złote kolczyki dla dzieci

Szukasz pomysłu na prezent na Komunię albo na urodziny dla dziewczynki? Wybierz klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody – złote kolczyki!

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych upominków wręczanych małym damom. Dzisiaj sklepy jubilerskie mogą zaoferować klientom różnorodne kolczyki dziecięce. Wśród nich dostępne są także stylowe kolczyki złote, które wyróżniają się dziewczęcym wyglądem.

Złote kolczyki dziecięce – co wybrać?

Aby taki upominek był całkowicie udany, warto dopasować go do osoby, która ma go otrzymać. Dlatego złote kolczyki dla dziewczynki najlepiej dobrać wtedy do jej wieku, a także do zainteresowań.

Dla miłośniczki psów na pewno dobrym wyborem będą kolczyki dla dzieci posiadające motyw pieska. Zwierzątka to najpopularniejszy motyw dziecięcej biżuterii – kotki, małpki, króliczki, misie, koniki, motylki to tylko parę propozycji. Także lubiane są wzory z owocami, słodyczami, na przykład lodami, ciasteczkami, również kokardkami, serduszkami, nutkami.

Najlepszym będzie zakup złotych kolczyków dziecięcych w formie sztyftów. Posiadają bezpieczne zapięcia, a ze względu na małe rozmiary nie powodują ryzyka zerwania.

Kolczyki ze złota dla dziewczynki – gdzie je kupić?

Najszerszy asortyment kolczyków dla dzieci czeka w sklepach jubilerskich – to tam można dostać śliczne kolczyki ze złota z odpowiednimi certyfikatami potwierdzającymi autentyczność.

Zakup złotych kolczyków dla dziewczynki będzie zatem bardzo dobrą decyzją na różne okazje. To upominek, który na pewno posłuży na lata i będzie piękną pamiątką!